Pożyczki dla Przedsiębiorstw. Całe Pomorze.

Komunikat dot. biura TRP oraz prolongat dla pożyczkobiorców

13 marca 2020
 

 

 

Od 1 kwietnia br. do odwołania wprowadza się specjalny sposób komunikowania się z nami:

 

Z uwagi na konieczność dostosowania się do sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się COVID-19 (koronowirus) Stowarzyszenie nasze wprowadza dalsze ograniczenie w bezpośrednich kontaktach naszych pracowników z interesantami (dotyczy to szczególnie wnioskodawców, pożyczkobiorców jak też innych osób mających taką konieczność):

  • Składanie dokumentów, korespondencji i in.- możliwe będzie to tylko w sytuacjach szczególnie uzasadnionych a i to za uprzednim tylko telefonicznym uzgodnieniu z dedykowanym pracownikiem pod numerami telefonów: ( 55 261 73 27 lub 506 026 675) i tylko w środy każdego tygodnia w godz. 10-13.
  • Wizyty osobiste w innych sprawach -Tylko uzgodnione wcześniej telefonicznie . Choć co do zasady:  prosimy zastąpić je kontaktami przez telefon: ( tel. 55 261 73 27 lub 506 026 675), lub pocztą elektroniczną : biuro@trpd.pl a odpowiedzialny pracownik za takie kontakty przekieruje w razie potrzeby takie rozmowy do Prezesa, Głównej Księgowej lub innego merytorycznego pracownika. W razie szczególnej konieczności taką wizytę należy wcześniej uzgodnić co do daty i godziny telefonicznie(numery jak wyżej).

 

Komunikat dotyczący pomocy przedsiębiorcom w spłacie naszych pożyczek

Ewentualne prolongaty w rozliczeniu naszych pożyczek, jak też ew. prolongaty w spłacie tych pożyczek będą rozpatrywane przez Zarząd Towarzystwa Rozwoju Powiśla(TRP)po złożeniu wniosku przez Pożyczkobiorce drogą mailową: biuro@trpd.pl . Na chwilę obecną przygotowywane są procedury. Wniosek winien zawierać:

  • imię nazwisko,
  • nr. pożyczki,
  • czego dotyczy wniosek( prolongaty w rozliczeniu naszych pożyczek, jak też ew. prolongaty w spłacie rat tych pożyczek),
  • w jakim zakresie prolongata(ile miesięcy);
  • umotywowanie( czy występuje spadek obrotów…itp)

Informujemy, że będzie możliwa prolongata zarówno w spłacie rat(ale tylko kapitału), bo odsetki trzeba będzie spłacać cały czas, jak również terminów rozliczenia się z pożyczki. Bez decyzji Zarządu TRP nie można samemu dokonywać zawieszenia w spłacie rat pożyczki, gdyż prolongata nie należy się pożyczkobiorcom rejestrowanym przez nas jako zalegający w bieżącej spłacie.

 

 

 

 

Zarząd Towarzystwa Rozwoju Powiśla


Najczęstsze pytania.


Jak dojechać ?


Zadzwoń do nas.