Pożyczki dla Przedsiębiorstw. Całe Pomorze.

Nowe pożyczki- niesamowicie atrakcyjna propozycja! POŻYCZKA EKSPORTOWA i POŻYCZKA NIERUCHOMOŚĆ DLA BIZNESU

9 stycznia 2019
 

Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasze Towarzystwo Rozwoju Powiśla , rozpoczyna nabór wniosków pożyczkowych dla dwu nowych Linii Pożyczkowych: Pożyczka Eksportowa i Pożyczka na Nieruchomość dla Biznesu. Produkty te realizujemy w Konsorcjum z Regionalnym Towarzystwem Inwestycyjnym SA; oraz Kaszubskim Funduszem Przedsiębiorczości SA, jako wynik wspólnie wygranego przetargu zorganizowanego przez Pomorski Fundusz Rozwoju Gdańsk jako Zamawiającym.

Pożyczka Nieruchomość dla Biznesu – na zakup nieruchomości pod działalność gospodarczą przez mikro i małe firmy na terenie województwa pomorskiego. Pożyczka udzielana jest w wielkości do kilkuset tysięcy złotych i na okres spłaty do 10 lat. Oprocentowanie pożyczki : 2.87% i prowizja do 3%.

Pożyczka Eksportowa  – dla mikro, małych i średnich firm na cele inwestycyjne lub inwestycyjno-obrotowe przyczyniające się do rozpoczęcia lub zwiększenia skali prowadzonej dotychczas działalności eksportowej. Pożyczka udzielana jest w wielkości do kilkuset tysięcy złotych i na okres spłaty do 10 lat. Pożyczka też udzielana jest do wysokości kilkuset tysięcy złotych. Oprocentowanie pożyczki : 2.87% i prowizja do 3%. Okres spłaty pożyczki to 7 lat.

 

W najbliższym czasie na naszej stronie zamieścimy kompletną dokumentację wnioskową i odpowiednie regulaminy  i tabele opłat. Niemniej jednak zapraszamy już dzisiaj do kontaktu osoby zainteresowane pozyskaniem tak korzystnego jak nasze produkty finansowania potrzeb rozwojowych swojej firmy .


Najczęstsze pytania.


Jak dojechać ?


Zadzwoń do nas.